0,376:235=

70,25*1,8=

9,61:10=

24,92:7=

8,72:10=

11,42+13,06=

101,17-11,92=

+4
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 18:21
    0
    0,376:235=0,001670,25*1,8 = 126,45

    9,61:10=0,961

    24,92:7=3,56

    8,72:10=0,872

    11,42+13,06=24,48

    101,17-11,92=89,25