360 + 40 : (5 х 2) =

(804 : 4+149) : 7 + 90 =

720 : 8 + 200 : (304 - 300)

+3
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 01:05
    -1
    1) 40: (5*2) + 360=364

    2) 804:4=201+149=350:7=50+90=140

    3) 304-300=4, 720:8 = 90, 200:4=50, 90 + 50=140