Ажане 7 сандарынын косындысын орнектуралы жаз а=0,10,20

+2
Ответы (2)
  1. 11 сентября, 22:07
    0
    0+7=7

    10+7=17

    20+7=27
  2. 11 сентября, 23:52
    0
    Аорпмрппригра ироо 4357*%543 еунеш