658-231 + (240+60) - (368-253) + (143+178) =

+4
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 12:48
    0
    240+60=300, 368-253=115, 143+178=321, 658-231=427, 427+300=727, 727-115=612, 612+321=933