уравнения 93*х=6231 15768/у=36

+4
Ответы (2)
  1. 19 апреля, 05:57
    0
    93*х=6231|:93

    х=67

    15768/у=36

    у=15768:36

    у=438
  2. 19 апреля, 09:13
    0
    93*х=6231

    х=6231:93

    х=67

    93*67=6231

    15768:у=36

    у=15768:36

    у=438

    15768:438=36