7x*0.2+3 * (0.2x+20y) x=3 y=0.1

+3
Ответы (1)
  1. 13 ноября, 06:00
    0
    1.4 х+0.6 х+60 у=2 х+60 у

    2*3+60*0.1=6+6=12