49981 · 2 + 3 · 5 · 988 : 390 - 98898

+4
Ответы (1)
  1. 9 января, 21:20
    +1
    1) 499981*2=99962 2) 3*5=15 3) 15*988=14820 4) 14820:390=38 5) 99962+38=100000 6) 100000-98898=1102