358*209+2844840:471 + (56900-45976)

+1
Ответы (1)
  1. 11 апреля, 01:32
    0
    358*209+2844840:471 + (56900-45976)

    1.56900-45976=10924

    2. 358*209=358209

    3.2844840:471=6040

    4.358209+6040=364249

    5. 364249+10924=375173