Результати пошуку для фрази "знайдить обем куба ребро якого доривнюе 2 м. 3 см. 10 дм

+5
Ответы (1)
  1. 27 августа, 03:51
    0
    V = a³

    V₁ = 2³ = 8 (м³)

    V₂ = 3³ = 27 (см³) = 2,7*10⁻⁵ (м³)

    V₃ = 10³ = 1000 (дм³) = 1 (м³)