427•12:7• (1235:13-16)

+2
Ответы (1)
  1. 9 января, 23:56
    +1
    1) 1235 : 13 = 95

    2) 95 - 16 = 79

    3) 427 * 12 = 5124

    4) 5124 : 7 = 732

    4) 732 * 79 = 57828