17 * (20/34-7/68+3/17) : 5

+3
Ответы (1)
  1. 21 октября, 08:52
    0
    17 * (20/34 - 7/68 + 3/17) / 5 = 17 * (40/68 - 7/68 + 12/68) / 5 =

    17 * (45/68) / 5 = 45/4 / 5 = 9/4