1 км²-8 м²=?,1 м³-6 см³=?,50 м²-50 см²=?,96 м³-60 дм³=?

+3
Ответы (1)
  1. 21 марта, 19:17
    0
    1 км2-8 м2=1000000 м2-8 м2=999992 м2

    1 м3-6 см3=1000000 см3-6 см3=999994 см3

    50 м2-50 см2=500000 см2-50 см2=499950

    96 м3-60 дм3 = 1000 дм3-60 дм3=940 дм3