Упростите выражения

0,3 х-9 у-1,5+6,2 х-5,6 у+4

+5
Ответы (2)
  1. 3 февраля, 07:37
    0
    0,3x-9y-1,5+6,2x-5,6y+4=

    =6,5x-14,6+2,5
  2. 3 февраля, 10:44
    0
    0,3 х-9 у-1,5+6,2 х-5,6 у+4 = (0,3 х+6,2 х) + (-9 у-5,6 у) + (-1,5+4) = 6,5 х-14,6 у+2,5