1) (23‚ 79:78-6‚ 8:17) •3‚ 04•0‚ 85=

+1
Ответы (1)
  1. 24 августа, 19:19
    0
    1) 23.79:78=0.305

    2) 6.8:17=0.4

    3) 0.305-0.4=-0.095

    4) - 0.095*3.04=-0.2888

    5) - 0.2888*0.85=-0.24548