3/10+4/15

-3/10-4/15

3/10-4/15

-3/10+4/15

+5
Ответы (1)
  1. 23 августа, 15:13
    0
    3/10+4/15=17/30

    -3/10-4/15=-17/30

    3/10-4/15=1/30

    -3/10+4/15=-1/30