Решите 1 1/7 - 5/7; 2 3/11 - 7/11; 3 9/17 - 11/17; 4 7/27 - 1 16/27

+3
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 23:07
    0
    1 1/7 - 5/7 = 3/7

    2 3/11 - 7/11 = 1 7/11

    3 9/17 - 11/17 = 2 15/17

    4 7/27 - 1 16/27 = 2 2/3