54+36*18+42

61-8*73+7

90-24*60+12

+2
Ответы (2)
  1. 17 июня, 15:35
    0
    1. 744

    2. - 516

    3. - 1338
  2. 17 июня, 17:30
    0
    54+36*18+42=714

    61-8*73+7=3815

    90-24*60+12=1362