Дроби

5/9:3/4

1/6:2/5

7/12:1/5

3/11:6/7

+2
Ответы (1)
  1. 7 августа, 11:45
    0
    5/9:3/4=20/27

    1/6:2/5=5/12

    7/12:1/5=35/12

    3/11:6/7=7/33