1 см (кв) - 10 мм кв

1 см кв-1 мм кв

100 мм кв - 10 мм кв

1 м кв - 100 мм кв

1 га - 10 а

1 дм кв - 10 см кв

1 дм кв-1 см кв

+4
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 00:13
    0
    1 см² - 10 мм² = 100 мм² - 10 мм²=90 мм²

    100 мм² - 10 мм²=90 мм²

    1 м² - 100 мм² = 10000 см² - 1 см²=9999 см²

    1 га - 10 а = 100 а - 10 а=90 а

    10 дм² - 10 см²=1000 см² - 10 см²=990 см²

    10 дм² - 1 см²=1000 см² - 1 см²=999 см²