1,2 * (-5) =

-8*4,5=

-0,9 * (-0,1) =

38: (-0,19) =

-16:0,2=

-6,4: (-8) =

+2
Ответы (2)
  1. 24 марта, 23:49
    0
    1.2 * (-5) = - 6

    -8*4.5=-36

    -0.9 * (-0.1) = 0,09

    38: (-0,19) = - 200

    -16:0,2=-80

    -6,4: (-8) = 0.8
  2. 25 марта, 00:32
    0
    1,2 * (-5) = - 6

    -8*4,5=-36

    -0,9 * (-0,1) = 0,09

    38: (-0,19) = - 200

    -16:0,2 = - 80

    -6,4: (-8) = 0,8