13,76 - 5,13b + 8,6 + 4,13b - 4,72 при b=5,1

+1
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 07:07
    0
    = (13,76+8,6-4,72) + (-5,13b+4,13b) = 17,64-b = 17,64-5,1 = 12,54