0,083 + (-6,378) + 3,9834 и - 0,0085+0,00354 + (-0,00921)

+3
Ответы (1)
  1. 20 августа, 00:24
    0
    1) 0.083 + (-6.378) = - 6.295

    -6.295+3.9834=-2.3116

    2) - 0.0085+0.00354=-0.00496

    -0.00496-0.00921=-0.01417