7 м-68 см, 6 м-2 м75 см, 3 м-1 см, 10 м-3 м15 см

+2
Ответы (1)
  1. 14 февраля, 00:37
    0
    700-68=632 см или 6 м 32 см

    600-275=325 см или 3 м 25 см

    300-1=299 см или 2 м 99 см

    1000-315=685 см или 6 м 85 см