1) 18% от 90

2) 14/100 : 5,6

+5
Ответы (1)
  1. 30 июля, 10:54
    0
    18% от 90 = 0,18 * 90 = 16,2

    2) 14/100 / 5,6 = 14/100 / 56 / 10 = (14 * 10) / (100*56) = 0,025 = 25/1000 = 1/40