17248:56 + (30962-25864) x27

+4
Ответы (1)
  1. 12 января, 23:39
    0
    17248:56 + (30962-25864) * 27=137954

    1) 30962-25864=5098

    2) 17248:56=308

    3) 5098*27=137646

    4) 308+137646=137954