4.31/100-2.57/100=?

Помогите

+5
Ответы (1)
  1. 15 марта, 15:44
    0
    4.31/100-2.57/100 = (3+1+31/100) - 2.57/100 = (3+100/100+31/100) - 2.57/100=3.131/100-2.57/100=1.74/100