1864-27 (100000-3•32961) : 30159+45

+2
Ответы (1)
  1. 21 августа, 12:54
    0
    1) 3*32961=98883

    2) 100000-98883=1117

    3) 27*1117=30159

    4) 30159/30159=1

    5) 1864-1+45=1908