Zamenite slaqaemie blijayshimi desatkami i naydide priblejenno summu. 62+28 ... 46+21 ... 53+24 ... 28+28 ... 64+14 ... 27+16 ... 71+17 ... 42+24. 2) zadanie. zamenite cisla blijayshi, i desatkami i vicislite priblijenno. sravnite rezultati. 27+51 i 17+39 ... 48+25 i 52-15 ... 43-19 i 28+19 ... 19+45 i 79 - 18 ... 69-22 i 55+33 ... 15+47 i 18+39

+3
Ответы (1)
  1. 16 октября, 01:02
    0
    62+28=90

    46+21=67

    53+24=77

    28+28=56

    64+14=78

    27+16=43

    71+17=88

    42+24=66

    27+51=78

    17+39=56

    48+25=73

    52-15=37

    43-19=24

    28+19=47

    19+45=64

    79-18=61

    69-22=47

    55+33=88

    15+47=62

    18+39=57