3 4/9:1 3/5 = помогите

+3
Ответы (2)
  1. 16 февраля, 19:30
    0
    3 4/9 : 1 3/5=31/9:8/5=155/72=2 11/72 Вот и все))
  2. 16 февраля, 20:09
    0
    34567890-=09876543234567890-=-0