Вычисли

7/8-1/4 22/27-5/9 3/10-43/10000 31/100-21/1000

+4
Ответы (1)
  1. 30 января, 08:22
    0
    7/8-1/4=7/8-2/8=5/8

    22/27-5/9=22/27-15/27=7/27