Реши уравнение z+3,8=8 y-6,5 = 12 13,5-x=1,8 15,4+k=15,4 2,8+j+3,7=12,5 (5,6-r) + 3,8=4,4

+4
Ответы (1)
  1. 6 октября, 12:13
    0
    Z=8-3.8=4.2

    y=12+6.5=18.5

    x=13.5-1.8=11.7

    k=15.4-15.4=0

    j=12.5-2.8-3.7=6

    -r=4.4-5.6-3.8=-5 или r=5