Реште уравнение 4 у+15=6 у+17

+4
Ответы (2)
  1. 6 декабря, 06:35
    0
    4 у-6 у=17-15

    -2 у=2

    у=-1
  2. 6 декабря, 07:41
    0
    4 у+15=6 у+17

    4 у-6 у=17-15

    -2 у=2

    y=2/-2=-1

    Проверка:

    4 * (-1) + 15=6 * (-1) + 17

    -4+15=-6+17

    11=11