362• 207 - 21800 : 40 •22

+3
Ответы (2)
  1. 21 июля, 01:56
    0
    362*207=74934

    21800:40=545

    545*22=11990

    74934-11990=62944
  2. 21 июля, 03:17
    0
    1) 362*207=74934

    2) 21800:40=545

    3) 545*22=11990

    4) 74934-11990=62944

    Ответ: 62944