890567 - (90007+78953) * 123:1

+1
Ответы (1)
  1. 25 января, 14:20
    0
    1) 90007+78953=168960

    2) 168960*123=20782080

    3) 20782080:1=20782080

    4) 890567-20782080=-19891513