386*398+456-456+564*4567+67

+5
Ответы (1)
  1. 22 августа, 06:47
    0
    386*398=153628

    564*4567=2575788

    153628+456=154084

    154084=456=153628

    153628+2575788=2729416

    2729416+67=2729483