Как решить (2/3+7/8-5/6) * (1-5/17)

+2
Ответы (1)
  1. 15 мая, 16:08
    0
    (-1/6+7/8) (12/17) = 34/48 (12/17) = 0,5

    34 12 12 1

    48 17 24 2