1) - y-2k+3y+3k-10

2) - (3-k) + 2 (k-12)

3) 12 (4a-3y) - 4 (12a-9y)

4) 10-x + (- (10x-1) + 5)

+4
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 15:49
    0
    -у-2 к+3 у+3 к-10=2 у+к-10

    - (3-к) + 2 (к-12) = - 3+к+2 к-24=3 к-27

    12 (4 а-3 у) - 4 (12 а-9 у) = 48 а-36 у-48 а+36 у=0

    10-х + (- (10 х-1) + 5) = 10-х + (-10 х+1+5) = 10-х-10 х+6=16-11 х