910,750-300 * (450:50) * 10

+1
Ответы (2)
  1. 7 июля, 01:13
    0
    910,750-300 * (450:50) * 10 = 910,750 - 300 * 9 * 10 = 910,750 - 2700*10 = 910,750-27000 = - 26089,25
  2. 7 июля, 02:26
    0
    910,75 - 300*9*10 = 910,75 - 27 000 = - 26 089, 25