1875:75+602*30=? 1598:47+405*40=?

+3
Ответы (2)
  1. 9 мая, 04:03
    0
    1875:75+602 х30=25+18060=18085

    1598:47+405 х40=34+16200=16234
  2. 9 мая, 06:46
    0
    1) 1875:75=25 2) 602*30=18060 3) 25+18060=18085