864:4+390: (60-47) + 24*7=

+4
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 01:50
    0
    1) 60-47=13 2) 864:4=216 3) 390:13=30 4) 24*7=168 5) 216+30=246 6) 246+168=414