Спавни 5049+1999? 6 * 120 4024 - 3949? 800/200

+5
Ответы (1)
  1. 18 октября, 17:32
    0
    1) 4024-3949=75

    2) 67+29=96

    3) 75*96=7200

    4) 7200:120=60