Вычислить 188*3+245-312 * (81:9) =

+3
Ответы (1)
  1. 18 мая, 10:35
    0
    1) 81:9=9

    2) 188 * 3 = 564

    3) 564+245 = 809

    4) 809 - 312 = 497

    5) 497 * 9 = 4473.