48*5=48*10/2=

290/5=290/10*2=

670/5=670/10*2=

54*5=54*10/2=

8*50=8*100/2=

900/50=900/100*2=

360/5=360/10*2=

840/5=840/10*2=

+4
Ответы (1)
  1. 20 октября, 15:48
    0
    48*5=240

    290/5=58

    670/5=134

    54*5=270

    8*50=400

    900/50=18

    360/5=72

    840/5=168