Помогите

(√5 - √2) ²

+4
Ответы (1)
  1. 7 июня, 17:58
    0
    (√ 5 - √ 2) ² = (√ 5) ² - 2 * √ 5 * √ 2 + (√ 2) ² = 5 - 2 √ 10 + 2 = 7 - 2 √ 10