Решить:

- 4 2/9 : 1 9/10

+1
Ответы (1)
  1. 22 марта, 14:32
    0
    -4 2/9=-38/9

    1 9/10=19/10

    -38/9:19/10=-38/9*10/19=-380/171=2 39/171