90:30=! 100:20=! 7•8-42:7=! 9•9-9•3=! 36:4+27=! 50-21:3=!

+1
Ответы (2)
  1. 17 марта, 10:11
    0
    1) 3; 2) 5; 3) 50; 4) 54; 5) 36; 6) 43
  2. 17 марта, 10:28
    0
    90:30=3 100:20=5 7*8-42:7=50 9*9-9*3=54 36:4+27=36 50-21:3=43