305 - ((45+х) - 32)) + 96=223

+5
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 08:01
    0
    305 - ((45+x) - 32) + 96=223

    305-45-x+32+96=223

    x=305-45+32+96-223

    x=165