9 корапта 2925 улкен туйме, ал 8 корапта 3720 кишкентай туйме бар. бир кораптагы туйме кишкентай туймеге караганда канша кем?

+2
Ответы (1)
  1. 14 октября, 02:44
    0
    2925/9=325 1 корапта

    3720/8=465 1 корапта

    465-325=140 кем