53,8 * (8 х+5,1) = 379,29

+2
Ответы (1)
  1. 10 июня, 19:08
    0
    53.8 * (8 х + 5.1) = 379.29

    430 х + 274.38 = 379.29

    430 х = 379.29 - 274.38

    430 х = 104.91

    х=0.24375