в квадратных метрах

17.000 см (в квадрате) + 18.000 см (в квадрате) - 50 дм (в квадрате)

+4
Ответы (2)
  1. 13 февраля, 05:46
    0
    1 кв. м=100 кв. дм=10 000 кв. см

    17.000 см (в квадрате) + 18.000 см (в квадрате) - 50 дм (в квадрате) = 1,7 кв. м+1,8 кв. м-0,5 кв. м=3 кв. м
  2. 13 февраля, 07:13
    0
    17000+18000-500+34500 СМ2=345 М2